ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рольові ігри та групова робота - як навчатимуть нових патрульних

У Кременчуці набирають тренерів для нової поліції
Depo.
4 жовтня 2015 10:05
ФОТО: depo.ua
Рольові ігри та групова робота - як навчатимуть нових патрульних
Нова поліція

До 21 жовтня МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у Кременчуці. До закінчення набору у нову патрульну поліцію Кременчука лишилося 10 днів. Тепер у місті оголосили про набір тренерів для майбутніх поліціянтів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу обласної міліції.

Рольові ігри та групова робота - як навчатимуть нових патрульних   - фото 1

Конкурс оголошується з таких дисциплін: Адміністративна відповідальність та провадження у справах про адміністративні правопорушення; Кваліфікація злочинів та засади кримінального провадження; Правила дорожнього руху України; Оформлення ДТП; Охорона місця події; Корупція: протидія та відповідальність; Інформаційні технології (тільки співробітники МВС України та/або викладачі з навчальних закладів системи МВС України); Професійна етика; Права людини. Верховенство права, Конституціоналізм, Толерантність та недискримінація у роботі патрульних, Протидія торгівлі людьми, Попередження насильства в сім'ї, Ефективна комунікація, Стресостійкість, Первинна домедична допомога, Партнерство правоохоронних органів та суспільства, Радіаційна та хімічна безпека, Вибухотехнічна підготовка, Виявлення пристроїв для незаконного втручання в роботу банкоматів, Основні види психотропних та наркотичних речовин, Ідентифікація ознак наркотичної залежності, Виявлення підроблених документів, Основи діяльності патрульної служби.

Рольові ігри та групова робота - як навчатимуть нових патрульних   - фото 2

Навчання проводитиметься українською мовою. Обов'язковими умовами для майбутніх тренерів є можливість викладання: не менше ніж 2 дні на тиждень; не менше ніж 12 годин на тиждень.

Запрошують тренерів, які є спеціалістами за наведених вище дисциплін та мають необхідні навички застосовування інтерактивних методів навчання (рольові ігри, практичні вправи, групова робота).

Під час відбору будуть враховані наступні критерії:

Професійні компетенції: досвід роботи з викладання вказаних вище дисциплін; досвід застосування інтерактивних методів навчання; навички з підготовки та проведення презентації; навички управління аудиторією; досвід проведення тренінгів.

Особисті якості: сильні навички комунікації; вміння аргументувати свою позицію; вміння працювати з великим обсягом інформації; стресостійкість; організаторські здібності; вміння працювати в команді; відповідальність.

Заохочується участь експертів з різних сфер суспільного життя та інститутів(неурядові організації, науково-викладацькі кола, практики та інші). Обрані кандидати, які працюють у структурних підрозділах та/або у навчальних закладах МВС України, будуть залучені до проведення навчання патрульної служби м. Кременчук за офіційним наказом МВС України.

Нагадаємо, набір до нової поліції у Кременчуці розпочався 21 вересня і триватиме до середини жовтня. А у Полтаві набір нових патрульних у День міста відкривав прем'єр Яцинюк разом з міністром МВС Аваковим.

Більше цікавого читайте на Depo.Полтава.