ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скільки коштує електромобіль на сонячних батареях

Ринок давно зачекався електромобіля, який заряджатиметься від сонця
Depo.
8 вересня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua
Скільки коштує електромобіль на сонячних батареях
Скільки коштує електромобіль на сонячних батареях

Молода німецька компанія, що базується в Мюнхені, планує запропонувати покупцям "ідеальний автомобіль" - електричний компактвен Sion, що працює на сонячних батареях. Ймовірна ціна новинки складе всього 12 тисяч євро, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на AutoMotoClub.info.

На думку фахівців компанії, "ідеальний" автомобіль повинен поєднувати в собі такі якості та характеристики: по-перше, він повинен бути містким. По-друге, максимально використовувати поновлювані джерела енергії. По-третє, екологічно чистим. І, по-четверте, максимально доступним. Всі перераховані якості має електромобіль Sono Sion.

Нова модель Sono Sion отримала кузов вагонної компоновки і може "похвалитися" посадковою формулою 3+3. На даху і капоті автомобіля встановлені сонячні панелі площею 7,5 квадратних метрів), які постійно заряджають акумулятори. Всі кузовні панелі і деталі інтер'єру виконані з перероблених матеріалів. Плюс до всього, автомобіль оснащується мохом, який виконує функції салонного фільтра. Як вже зазначалося, мінімальна ціна електрокара Sono Sion – 12 000 євро.

За задумом виробників, електрокар Sono Sion буде доступний з трьома різними видами акумуляторних батарей різної ємності. У "базі" новинка отримує батарею на 14,4 кВт/год, Запас ходу – 120 км. Батарея на 30 кВт/год збільшить запас пробігу до 250 км. найдорожча модифікація "ідеального автомобіля" Sono Sion отримає акумулятор на 50 кВт/год. Скільки зможе проїжджати така модель не уточнюється.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на