ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Секретар Полтавської міськради Шамота назвав страйк перевізників саботажем

Вимоги перевізників не мають законних підстав, заявив Олександр Шамота

Depo.
12 жовтня 2018 17:07
ФОТО: depo.ua

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота заявив, що влада веде перемовини з перевізниками, але їхні вимоги не мають законних підстав. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

"Умова в перевізників одна - підвищення вартості проїзду. Вони пропонують ціну в 8, 9 і 10 грн, але це неприйнятно. Перевізники намагаються "страйкувати", проте згідно чинного законодавства, тільки профспілки можуть оголошувати про страйк. Якщо це особиста позиція когось - це не страйк, а просто саботаж діяльності транспортного господарства", - зазначив Шамота.

Також секретар міськради зазначив, що наразі готуються відповідні штрафні санкції: "Ми готуємо документи для розірвання договорів із перевізниками по деяким маршрутам. І будемо проводити повторні конкурси по цих напрямках".

Нагадаємо, що 11 жовтня, з самого ранку у Полтаві перевізники оголосили протест та зійшли з маршрутів. Рух громадського транспорту по всьому місту майже повністю паралізувало. У такий спосіб водії висловили невдоволення здороженням палива та зниженням тарифів за проїзд.

Фото/Сергій Колодій

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава