UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Секретаря Господарського суду Полтавщини покарали за корупційне правопорушення

Посадовець "забув" повідомити НАЗК про суттєві зміни в майновому стані після набуття у власність спадщини

Секретаря Господарського суду Полтавщини…

Секретаря Господарського суду Полтавщини покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавщини.

Будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", секретар несвоєчасно повідомив про суттєві зміни в майновому стані після набуття у власність спадщини.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). На посадовця накладено стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що екс-працівника державної установи "Кременчуцька виправна колонія (№69)" визнано винним і покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", він не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook