ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сергій Жадан зіграв у футбол з вихованцями кременчуцької колонії

До Кременчуцької виховної колонії завітав відомий український письменник Сергій Жадан
Depo.
21 серпня 2015 18:09
ФОТО: depo.ua
Сергій Жадан зіграв у футбол з вихованцями кременчуцької колонії
Сергій Жадан зіграв у футбол з вихованцями кременчуцької колонії

Сьогодні в Кременчуцькій виховній колонії побував Сергій Жадан - один із найпопулярніших і найталановитіших сучасних українських письменників , прозаїк, есеїст, перекладач та автор відомих творів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу ДПС у Полтавській області.

Сергій Жадан зіграв у футбол з вихованцями кременчуцької колонії  - фото 1

Зустріч приурочили до національних свят - Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності. На приїзд Сергія, найпомітнішого письменника у сучасному літературному процесі, вихованці очікували досить давно. Тому зустріч поета із хлопцями виявилася дуже насиченою. Разом із письменником до колонії завітали хлопці із харківського ска-панк-гурту "Собаки в космосі". Своєю багатогранністю вони відразу захопили увагу підлітків.

Сергій Жадан зіграв у футбол з вихованцями кременчуцької колонії  - фото 2

Сергій розповів юнакам про шлях становлення себе, як письменника, розповів і про викладацьку діяльність, свою поетичну і музичну творчість. Після обіду на спортивному майданчику письменник разом з вихованцями колонії зіграв у футбол.

Нагадаємо, Сергій Жадан нині їде туром Україною. Він має назву "10 праведниківтур". Подорожує письменник разом з харківським гуртом "Собаки в космосі". Після відвідин Кременчука митець поїхав до Харкова, де збиратимуть гроші на дитячі лікарні Луганщини.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.