Сесійнійна зала Полтавської облради майже готова до роботи після капітального ремонту

Будівельникам залишилось пофарбувати приміщеня, встановити меблі, налаштувати комунікації і підключити оновлену систему голосування

Капітальний ремонт у сесійній залі Полтавської облради виконали вже на 90%, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.

У приміщенні сесійної зробили стелю, стіни та підлогу. Робітникам залишилося пофарбувати їх, покласти ковролін, встановити меблі, налаштувати комунікації та підключити оновлену систему голосування.  В.о. голови Полтавської ОДА Роман Товстий розповів, що на задній стіні у сесійній залі висітимуть герби всіх районів області.

Окрім реконструкції самого залу, підрядники замінили системи опалення, водопостачання, протипожежної безпеки та електропроводку. У підвалі облаштували роздягальню, а також оновили санвузол. 

Робочий простір депутатів теж оновили.  Він складатиметься з двох частин, між якими облаштують центральний прохід до трибуни та президії. Кожен депутат матиме індивідуальне місце з екраном для голосування. На ньому показуватимуть усі проекти рішень.  На робочих місцях встановлять мікрофони для виступів та кнопку для голосування. А на екрани можна буде виводити результати поіменного та пофракційного голосування.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава