ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школи Полтавщини працюватимуть за новими стандартами

Десять полтавських шкіл відібрали для участі у пілотному проекті зі створення нового освітнього середовища

Depo.
11 серпня 2017 18:05
ФОТО: depo.ua

Невдовзі школи Полтавщини запрацюють за новими стандартами, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Наразі вже 10 загальноосвітніх шкіл Полтавщини відібрали для участі у пілотному проекті зі створення нового освітнього середовища. Але є й такі, над якими ще треба працювати.

У Полтавській ОДА зазначили, що зараз триває підготовка до нового навчального року, вона проходить згідно графіку. Щоправда, єдиним недоліком більшості освітніх закладів є необхідність облаштування доступності вбиральнь для людей з особливими потребами, підйомників для маломобільних груп.

Кажуть, відповідно до нових стандартів, школа стане закладом, у якому не тільки зроблено ремонт, замінено вікна, двері, тощо, а й новою моделлю закладу освіти, яка зможе дати більш якісні знання.

Це, перш за все, робота педагогічного колективу, учителі повинні критично мислити самі і навчити цьому учнів. Звичайно, це й обладнання школи новими сучасними кабінетами та цифровими лабораторіями.

Представники відділу освіти зазначили, що будуть експериментувати з навчальними програмами - з 1 вересня за Міжнародною українсько-польською програмою з обміну вчителями, у школі вивчатиметься польська мова. Також введуть нову експериментальну методику для початкової школи.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава