Швидка післяноворічна допомога: Як здолати похмілля в домашніх умовах

Існує декілька народних рецептів лікування синдрому похмілля, який до багатьох "підкрадається" ранком 1 січня 

Швидка післяноворічна допомога: Як здола…

Після веселих та гучних гулянь на Новий рік, який традиційно зустрічають з пляшечкою шампанського, і це тільки для початку, ранок 1 січня зазвичай буває не таким радісним. Тож Depo.Полтава пропонує декілька народних методів, які допоможуть здолати похмілля та привести організм до ладу після святкувань.

Лазня

Один з найдієвіших засобів для зняття похмільного синдрому - лазня. З крижаною водою після гарячої парилки. Якщо такої можливості немає, можна спробувати альтернативу - контрастний душ з чергуванням холодної та гарячої води. І подовше.

Курячий бульйон

Густий бульйон з жирного курячого м'яса з додаванням чорного перцю і часнику - гарна зброя проти небажаного ранкового похмілля. Гостра гаряча юшка змусить працювати кишечник, а також додасть організму вимитих алкоголем корисних речовин.

Розсол і хлібний квас

Старим та всім відомим способом для полегшення стану під час похмілля є чашка домашнього хлібного квасу або розсолу. Такий рецепт спрямований на відновлення водно-сольового балансу в організмі, та слід пам'ятати, що дієвим він буде тільки у разі вживання саме домашнього розсолу. Адже магазинний, як правило, містить багато оцту та може ще більше нашкодити знесиленому організму.

Яєчний коктейль

Іншим дієвим методом, що може позбавити від похмілля вже за 20 хвилин, є варіанти яєчних коктейлів з лимоном або оцтом. Для приготування одного з них треба подрібнити у блендері половинку лимона, додати пару сирих яєць, сіль, перець та збити всі ці інгредієнти.

Не такий приємний на смак, проте більш дієвий яєчний коктейль - з яблучним оцтом. Рецепт приготування від першого не відрізняється, потрібно тільки замінити лимон на столову ложку яблучного оцту.

Трави з медом і лимоном

Можна згадати декілька цілющих трав'яних рецептів, що триматимуть організм в тонусі впродовж дня. Перший: сухі ягоди шипшини і пустирника залити окропом, дати настоятися. Додати мед і пити протягом дня. Другий: чебрець запарити гарячою водою, настояти. Перед вживанням додати лимонний сік і мед. І третій - це відвар з перцевої м'яти з коріандру, до якого також слід додати лимон та ложку меду.

Касторова олія

Метою останнього рецепту є очищення організму, оскільки похмільний синдром, в першу чергу, негативно відбивається на роботі шлунково-кишкового тракту. Для приготування рятівної суміші дві столових ложки касторової олії слід влити у стакан теплого жирного молока. Суміш ретельно розмішати і випити. З усіма наслідками. Зате полегшає.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme