ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сьогодні у Полтаві після виборів проведуть літературний вечір

У кінці дня молоді поети порадують полтавців своїми творами
Depo.
25 жовтня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua
Сьогодні у Полтаві після виборів проведуть літературний вечір
Сьогодні у Полтаві після виборів проведуть літературний вечір

Увечері на полтавців чекає літературно-музичний вечір "Перший літвечір опісля виборів" за участі полтавських поетів і музикантів та гостей з інших міст, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на спільноту ВКонтакте.

Така назва обрана не просто. Організатори нагадують, що піти на голосування - громадянський обов'язок кожного українця, але також нагадують, що духовний розвиток і культурний відпочинок теж дуже важливі.

"Як тільки останній виборчий бюлетень проникне в нутро урни для голосування і дільниці завісять на своїх вікнах чорні сутани підрахунку голосів - він прийде. Прийде, аби сказати всім про те, що не скажуть у жодних новинах та пронозах погоди. Прийде, аби торкнутися найпотаємніших таємниць, що живуть у глибоких озерах наших душ", - пишуть у спільноті організатори вечора.

НМО "Маgnum Opus", "Oneyro Promo Group" та арт-пивниця "Сто доріг" запрошують на "Перший Літвечір Опісля Виборів", що відбудеться у неділю, 25 жовтня.

ПЛОВ порадує музично-поетичним перформенсом у виконанні гурту "Pta Khi" (м. Мелітополь).

Свої вірші читатимуть Анна Єгорова, Роман Коржик, Анна Ютченко, Анастасія Світіха, Олександра Литвин та Катерина Кролевська. Спеціальні гості програми - Гурт "Nonsense", а також Діана Шайдаєва та Сергій Фесенко.

Більше новин про життя нашого міста читайте на Depo.Полтава.