Спортсмен з Полтавщини став призером Континентального Кубку з дзюдо

Кременчужанин Каро Марандян посів третє місце на змаганнях з дзюдо, що проходили у Білорусії  цими вихідними

Спортсмен з Полтавщини став призером Кон…

Вихідними, 18-19 серпня у Мінську відбувся Континентальний Кубок з дзюдо серед чоловіків та жінок, на якому гідно показали себе і спортсмени з Полтавщини. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

Вихованець спортивного клубу "Легіон" Каро Марандян виступав у складі збірної команди України та виборов "бронзу" змагань у ваговій категорії 66 кг.

Нагадаємо, 8 липня кременчужанка Каланіна Єлизавета у складі збірної команди України брала участь у командному Чемпіонаті Європи з дзюдо серед чоловіків та жінок. Вихованка спортивного клубу "Легіон" завоювала бронзову медаль змагань для своєї команди, ставши переможцем у вирішальній сутичці з достойним супротивником-французом.