ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стадіон у Комсомольську не вмістить вболівальників "Динамо"

"Динамо" планує привезти до Комсомольська 500-700 вболівальників, а на стадіоні "Юність" для них виділено 125 місць
Depo.
22 серпня 2015 10:31
ФОТО: depo.ua
Стадіон у Комсомольську не вмістить вболівальників "Динамо"
Стадіон у Комсомольську не вмістить вболівальників "Динамо"

Сьогодні, 22 серпня у Комсомольську на стадіоні "Юність" відбудеться матч 1/16 Кубка України між київським "Динамо" та комсомольським "Гірник-Спорт". Стадіон вміщає лише 2500 чоловік, від вболівальників "Гірник-Спорт" уже надійшла велика кількість заявок, тож заповнюваність очікується максимальною, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт футбольного клубу "Гірник-Спорт". Згідно Регламенту Всеукраїнських змагань приймаючий клуб зобов'язаний надати гостям 5% квитків від загальної кількості місць на стадіоні. Тож вболівальники київського "Динамо" отримають лише 125 місць, а їх очікується приїхати набагато більше.

За інформацією клубу "Гірник-Спорт" останніми днями на них вчиняється тиск з усіх боків. Зокрема, пропонувалося розмістити вболівальників одразу за ворітьми, відгородивши їх стрічками та правоохоронцями. Також пропонувалося розмістити всіх 500 чоловік на 125-и відведених місцях.

"Гірник-Спорт" від свого слова не відступається, і пропонує альтернативний варіант: розмістити 125 ультрас на секторі, а інших вболівальників у спеціально обладнаній фан-зоні біля Будинку культури з великим екраном та торговими ятками.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.