ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стали відомі імена учасників конфлікту з газовим балончиком в Полтавській ОДА

У Полтавській облдержадміністрації стався конфлікт між активістом Андрієм Храмовим і главою Народної ради Полтави Володимира Дащенком
Depo.
7 жовтня 2015 18:23
ФОТО: depo.ua
Стали відомі імена учасників конфлікту з газовим балончиком в Полтавській ОДА
Стали відомі імена учасників конфлікту з газовим балончиком в Полтавській ОДА

Сьогодні в Полтавській ОДА між представниками різних громадських організацій стався конфлікт, в ході якого один з активістів бризнув в очі іншому сльозогінним газом. Як з'ясувалося пізніше, конфлікт стався між головою Народної ради Володимиром Дащенко і активістом Андрієм Храмовим, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

"Приблизно в 11:05 я стояв перед дверима в 133 кабінет у будівлі ОДА. У мене була призначена зустріч з Пашко, в понеділок я до неї записався на прийом. Дащенко, проходячи повз мене, почав нецензурно висловлюватися ... Я зробив зауваження, на що він схопив мене за піджак (цей факт є на записах з камер відеоспостереження), я відштовхнув руку і запитав: "Що ви від мене хочете? Хто ви?" Після цих слів, Дащенко штовхнув мене в груди і сказав, що на вулиці відірве голову ... Далі він почав направлятися в мою сторону, я скористався засобом захисту і бризнув в Дащенко сльозогінним газом.

Діяв я за законом, більше того, Дащенко і раніше намагався мені погрожувати, я не надавав цьому значення, але після того, як людина в присутності сторонніх ображає, простягає руки - це перебір. Поведінка Дащенко я пов'язую зі своєю громадянською позицією, наша організація розкриває корупційні схеми по чиновникам, Дащенко сплатили! Дащенко - це вчорашній сміття, від якого необхідно позбавлятися. Більш того, всі чудово пам'ятають, хто торік голосніше за всіх і більше за всіх кричав Мамаю: "У тебе рука по лікоть в крові" ... А рік потому, це людина сидить в мерії ... Органам слідства я надав аудіозапис, яку інформацію Дащенко поширює про мене ... Мною було зроблено заяву про вступників погрози на мою адресу ... Я захищав себе, свою честь і гідність!", - написав у фейсбуці Храмов.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.