ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Створена робоча група для боротьби із тарифами на комунальні послуги

Відбулося перше засідання робочої групи при міській раді, яка вивчатиме обгрунтованість тарифів у місті
Depo.
22 липня 2015 08:56
ФОТО: depo.ua

Спеціальна група для боротьби із завищеними тарифами створена тиждень тому, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на "Коло". До складу робочої групи увійшли депутати міської ради Любов Шайдур, Олександр Козуб, Олексій Горик. На учорашньому засідання були присутні представники "Полтаватеплоенерго". На думку депутатів, звернення до Кабміну замало, потрібно достеменно вивчити тарифи, щоб знати механізми їх творення, і відповідно, зниження.

При обласній раді функціонувала аналогічна робоча група, але через внутрішні конфлікти результату не було. Пригадується мітинг громадськості під стінами ОДА. До пікетувальників вийшов заступник голови обласної ради Володимир Марченко, який очолював комісію по перевірці "Полтаватеплоенерго" та "Полтававодоканал" з приводу законності підняття тарифів на комунальні послуги. Тоді громадськість добилася від Марченка заяви на звільнення. Заява написана, а от тарифи на місці, досі не зменшуються. Та й Марченко продовжує виконувати свої обов'язки, а заяву визнали не дійсною, вважаючи, що вона написана під тиском. Крім того, в соцмережах та й громадськість подейкувала, що мітинг був не більше як політичною акцією.

Робоча група при міській раді планує здійснити те, чого не вдалося втілити комісії при ОДА. Подивимося що з цього вийде, і чи ввійдуть полтавці в зиму із нижчими тарифами.

Быльше новин про життя міста читайте на poltava.depo.ua.