ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд над Кернесом тривав більше 5 годин

Цього разу розгляд справи перенесли на 7 вересня
Depo.
26 серпня 2015 18:39
ФОТО: depo.ua
Суд над Кернесом тривав більше 5 годин
Суд над Кернесом тривав більше 5 годин

Адвокати Геннадія Кернеса спрацювали, без перебільшення, прекрасно, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Починаючи з початку судового процесу (цього разу він розпочався об 11:00), захисники харківського мера "атакували" суд клопотаннями та скаргами. Деякі з них повторювалися з минулого разу, трохи озвучили нового.

Суд над Кернесом тривав більше 5 годин - фото 1

Зокрема, скаржилися на активістів, які за їх словами ведуть себе зухвало по відношенню до Кернеса, його захисту та охорони. Одна із захисниць навіть подала заяву в прокуратуру на харківських активістів, які минулого разу публічно "принизили її гідність".

Суд над Кернесом тривав більше 5 годин - фото 2

"Вони публічно у гучномовець викрикували непристойні слова в бік підсудного та нас як адвокатів. Зокрема, мені була адресована фраза: Юленька, пей водичку, все будет хорошо!" - виступила з клопотанням на суді захисниця Кернеса. Вона попросила долучити клопотання до справи і вжити заходів, щодо "несанкціонованих акцій під стінами суду".

Суд над Кернесом тривав більше 5 годин - фото 3

Окрім цього, вкотре звучали клопотання про тісне приміщення судового залу, яке не передбачене для перебування в ньому такої кількості людей. Адвокати навіть привезли висновок харківського інституту, у якому йдеться про норми, що прийнятні для перебування певної кількості людей у приміщенні з відповідною площею. І так тривало упродовж трьох годин.

Суд над Кернесом тривав більше 5 годин - фото 4

Після перерви адвокати все ж змінили пластинку і суд врешті перейшов до розгляду справи по суті. Але й тут захисники Кернеса завили свою пісню. Знову почалися монологи захисників. Щоправда, уже по суті справи. Геннадій Кернес в інтерв'ю відповів журналістам, що його адвокати не затягують справу, а просто роблять свою роботу.

Суд над Кернесом тривав більше 5 годин - фото 5

За весь час розгляду справи Геннадій Адольфович спокійно щось клацав у своєму телефоні. Очевидно, писав смс своєму другу Добкіну про хід подій у Київському райсуді Полтави. Нагадаємо, цього разу Михайло Добкін не приїхав на суд. Активісти біля суду поставили клітку, в яку посадили опудала з Кернесом та Добкіним.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.