ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд залишив полтавському комуністу шмат землі на Ворсклі під готель

Ігор Сірик виграв суд і продовжує будівництво розважального комплексу на березі річки
Depo.
16 вересня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua

Суд відмовив у позові прокуратури - визнати недійсним рішення про передачу ТОВ "Біоніка СМ" 3 га для будівництва спортивно-розважального комплексу з готелем, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Наші гроші".

У 2009 році Полтавська міська рада уклала з фірмою "Біоніка СМ" договір суперфіцію (права користування чужою земельною ділянкою для забудови) земельної ділянки на проспекті Миру, 5, площею 3 га для будівництва спортивно-розважального комплексу з готелем. Строк дії договору складав 5 років.

У 2013 р. Полтавська міська рада проголосувала за продовження фірмі "Біоніка СМ" права користування ділянкою на 25 років. Прокурор Ленінського району м. Полтави, що подавав позов, стверджував, що ділянка розташована в межах прибережно-захисної смуги і рішення міськради є незаконними мають бути скасовані.

Прокурор також просив поновити строк оскарження рішення Полтавської міськради від 2009 р. Держобвинувач стверджував, що дізнався про це рішення тільки в травні цього року, коли ознайомився із проектом землеустрою ділянки.

На суді забудовник повідомив, що у 2011 році цей же прокурор Ленінського району м.Полтави подавав адмінпозов про стягнення заборгованості зі сплати земельного податку по цій ділянці. Це спростовує заяву прокурора, що він не знав про рішення міськради про передачу земельної ділянки в користування.

Суд із доводами "Біоніка СМ" погодився і визнав, що строк позовної давності (3 роки) пропущений, вимоги необґрунтовані і в позові відмовив.

Відомо, що забудовник розглядає дві концепції проекту: східний під назвою "В гостях у Шехерезади" і кантрі - "Воскла клаб". На території планується ресторан з VIP-зонами, готель з послугами SPA і конференц-залом, а також котеджі з саунами, тенісні корти, басейн, тощо. Клієнтами мають бути сім'ї з середнім рівнем доходів, молодь і ділова аудиторія.

90% статутного капіталу фірми "Біоніка СМ" записано на Вікторію Сірик, дружину депутата Полтавської облради Ігоря Сірика. Решта 10% належить ПАТ "Новос", де головою наглядової ради є особисто Ігор Сірик. За даними держреєстру Ігор Сірик з дружиною є єдиними бенефіціарами компанії "Біоніка СМ". У Полтавській облраді Сірик є позафракційним депутатом, у 2010 році обирався від Комуністичної партії України, від цієї ж партії у 2012 році балотувався до парламенту, але не пройшов.

Більше новин про життя міста і області читайте на Depo.Полтава.