ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд зобов'язав "Полтаваобленерго" дотримуватися умов договору з "Нафтогазом"

"Полтаваобленерго" зверталося в суд з позовом до "Нафтогаз України"
Depo.
16 вересня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua

Київський апеляційний господарський суд зобов'язав ПАТ "Полтаваобленерго" виконувати умови законного договору з ПАТ "НАК" Нафтогаз України" щодо купівлі-продажу природного газу, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу Київського апеляційного суду.

Як повідомляється, в квітні 2015 ПАТ "Полтаваобленерго" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до ПАТ "НАК" Нафтогаз України" про визнання договору купівлі-продажу природного газу недійсним. Згідно з угодою, продавець повинен передати покупцеві газ обсягом до 98 474 тис . куб. м, у тому числі по місяцях кварталів відповідно до наведеного графіком, за ціною +1091 грн / 1000 куб. м, з ПДВ - 1309,20 грн.

У свою чергу, ПАТ "НАК" Нафтогаз України" заперечує позов і у відповідь на позовну заяву посилалося на подальше виконання позивачем оскаржуваного правочину, на підтвердження чого надало суду належним чином засвідчені копії актів прийому-передачі природного газу, що коректують акти прийому-передачі природного газу і копію листа за підписом керівника позивача, в якому він просив кошти, сплачені за перерахованими у листі платіжними дорученнями за договором.

"Рішенням Господарського суду міста Києва від 08.06.2015 року по справі № 910/8689/15-г у позові відмовлено. Не погоджуючись з мотивами і висновками суду першої інстанції, ПАТ" Полтаваобленерго" звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою", - йдеться в повідомленні.

Колегія суддів КАГС встановила, що крім усього доведеного судом першої інстанції, договір скріплений печаткою позивача. У той же час, відомостей про втрату печатки юридичної особи або заволодіння нею невідомими особами суду не надано. Тому, судова колегія не знайшла підстав для зміни або скасування прийнятого рішення по справі.

Тим самим, своєю постановою суд апеляційної інстанції зобов'язав комерційну структуру виконувати умови законного договору з національною компанією.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.