"Святий Миколай – дітям": У Кременчуці стартувала традиційна благодійна акція

Волонтери збиратимуть іграшки, солодощі та подарунки для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

Сьогодні, 9 листопада, у Кременчуці стартувала благодійна акція "Святий Миколай – дітям 2018", яка проводиться вже майже 15 років. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

Цьогоріч акція триватиме з 9 по 24 грудня, в її рамках волонтери збиратимуть іграшки, солодощі та подарунки для дітей-сиріт. Проходитиме захід у кілька етапів – спочатку розпочнуть свою роботу "Офіси Святого Миколая у навчальних закладах міста", потім проходитимуть "Марафоні написання листів" та "Збір подарунків у магазинах торговельної мережі міста".

Завершиться ж акція традиційною передачею зібраних подарунків дітям, що перебувають у дитячому будинку, школі-інтернаті, прийомних родинах та родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, що мер Кременчука Віталій Малецький підписав розпорядження "Про підготовку та відзначення Новорічних та Різдвяних свят". Заходи з нагоди свят на площі Перемоги, яку прикрасить головна ялинка міста, триватимуть з 19 грудня 2018 року до 19 січня 2019 року. Також тут працюватиме Новорічне містечко і святковий ярмарок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава