ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Техогляд повертається: що і як перевірятимуть

За умови виявлення понад однієї несуттєвої невідповідності – техогляд вважається не зданим
Depo.
8 липня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua

Пропонуємо інформацію, які вузли і агрегати автомобілів перевірятимуть під час проведення обов'язкового технічного огляду, який знову мають намір запровадити в Україні, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Отже, зокрема, законопроект №4683 передбачає, що під час технічного іспиту оцінять працездатність і стан:

– гальмівної системи і рульового керування;

– зовнішніх світлових приладів, світлоповертачів та іншого електрообладнання;

– коліс і шин;

– підвіски;

– засобів оглядовості.

Усі виявлені несправності кваліфікуватимуть за видами невідповідностей та рівнем їх впливу на безпеку експлуатації. Загалом таких передбачено три: несуттєві, суттєві і небезпечні. За умови виявлення понад однієї несуттєвої невідповідності або якої-небудь із решти – техогляд вважається не зданим.

За успішної перевірки – на таке ТЗ видається сертифікат придатності до експлуатації та спеціальне маркування (зразок талончика), який потрібно закріпити в правому нижньому кутку лобового скла всередині ТЗ. На маркуванні зазначається: дата проведення чергового ТО, рівень екологічних норм ТЗ, і пробіг на момент перевірки. Всі ці дані підтверджуються підписом та індивідуальною печаткою експерта, який провів техогляд.

Відомості про проведення цієї процедури та виявлені невідповідності щодо кожного перевіреного ТЗ будуть вноситися в Єдиний державний реєстр транспортних засобів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на