Тиждень театральних шедеврів: У Полтаві триває фестиваль "В гостях у Гоголя"

Артисти з різних куточків України до кінця тижня представлятимуть вистави полтавським глядачам

У Полтаві триває Відкритий регіональний фестиваль "В гостях у Гоголя", який стартував 1 квітня з нагоди 210-ї річниці від Дня народження видатного письменника. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Департамент інформаційної діяльності і комунікацій Полтавської ОДА.

В рамках фестивалю, який проводять в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі, артисти з різних куточків України представлятимуть вистави полтавським глядачам.  Відкривав фестиваль Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного мюзиклом "Ніч перед Різдвом". 2 квітня в рамках фестивалю Київський національний театр презентував гала-концерт "Сяйво оперети". 3 квітня полтавці  насолоджувались постановкою "Подкольосін" за п'єсою Гоголя "Одруження", яку представив Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М. Щепкіна.

Вже сьогодні, 4 квітня, Харківський академічний театр музичної комедії подарує полтавським глядачам музичну комедію "Сорочинський ярмарок". А 5 квітня в рамках фестивалю Київський академічний театр юного глядача на Липках презентує виставу "Шинель". Н

Вихідними, 6 і 7 квітня, відбудуться заключні вистави фестивалю. У суботу Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича представить драму "Камінний хрест" за новелою Василя Стефаника. А в неділю артисти Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, представлять своє прочитання творчої долі Тараса Шевченка у виставі "Всюди один…".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава