ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ціни на проїзд у міському транспорті можуть знизити

Антимонопольний комітет допускає можливість зниження цін на проїзд
Depo.
9 липня 2015 16:52
ФОТО: depo.ua

Минуло півтора місяці, і лише тепер Антимонопольний комітет почав вважати ціни на проїзд у міському та приміському транспорті необґрунтовано завищеними, пише кореспондент Полтава.depo.ua. Сьогодні на прес-конференції про це говорив голова Антимонопольного комітету Полтавської області Володимир Оніщенко.

За його словами 33 перевізники, що функціонують на приміських автобусних маршрутах здійснюють послуги по перевезенню за 45 коп за кілометр.

"Цей тариф встановлений Полтавською обласною радою, проте він економічно не обґрунтований. При цьому облік пасажиропотоку не ведеться, а економічні розрахунки відсутні, за свідченнями автомобільних перевізників", - розповів Володимир Оніщенко.

Він допустив можливість зниження цін на проїзд, проте для цього потрібна підтримка обласної влади.

Нагадаємо, 21 травня на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради одноголосно було прийнято рішення про підвищення вартості проїзду. Проголосували також за проїзд у міському транспорті: в автобусах - 4 грн, у тролейбусах - 2 грн. Проте, це не межа, оскільки нещодавно у Глобиному вартість проїзду зросла до 5 грн, тож Полтаві є куди рости.

Більше новин про життя Полтавської області читайте на poltava.depo.ua.