ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Цьогоріч на Полтавщині значно подорожчали путівки у дитячі табори

Вартість путівки у дитячі табори зросла на тисячу гривень
Depo.
13 червня 2016 17:32
ФОТО: depo.ua

Планувати відпочинок своїх дітей влітку батьки за звичай, починають ще у березні. І не дивно. Якщо минулого року вартість путівки була в середньому 2,5 – 3 тисячі за 21 день табірної зміни, то зараз ціна зросла на одну - півтори тисячі, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на обласне радіо. Саме тому обласною програмою передбачені пільги для певних категорій школярів.

"Всього за кошти обласного бюджету планується охопити оздоровленням 2784 дітей – це діти безпосередньо саме пільгових категорій. За оперативними даними у 2016 році на забезпечення оздоровлення та відпочинку з усіх джерел планується у розмірі 58 млн. 754 тисячі гривень. Це на 8, 4 млн. більше, ніж у минулому році, - говорить начальник відділу у справах сім’ї та молоді ОДА Наталія Шкоденко.

Втім,скористатися пільгами можуть не всі охочі. Мама полтавки Валерії Вікторія каже, що цього літа вперше за останні роки її донька не поїде в улюблений табір : "Моя дитина Лунько Валерія весь час їздила на оздоровлення в табір «Еколог». Їй дуже там подобалось, це дуже хороший табір. Вона у мене танцює і їй, як обдарованій дитині, давали безкоштовну пільгову путівку до цього табору. На жаль, у цьому році, путівка коштує 4 тисячі, нам не вистачило путівок пільгових, заплатити я не в змозі. А на ОЦЕВУм, де вона займається танцями дали всього 3 путівки. Моя дитина дуже засмутилася".

В області налічується 762 оздоровчі заклади. Вибір, на перший погляд, достатній. Втім, не у всіх таборах створені належні умови для якісного відпочинку.

"Там де, цікаво, там є черги, а там, де нецікаво, туди батьки дітей не везуть. А там, де нецікаво, навіщо тоді ж кошти витрачати. Там повинні бути сучасні зони інтернету,вай фай, де діти сьогодні спілкуються Якщо у таборі немає гарячої води, і туалет на вулиці – це неприпустимо. Друге дуже важливе питання, як відпочивають діти, які мають фізичні обмеження. Ми теж казали на початку року, що ми запустимо програму адаптації, ми її запустили? Ні", - говорить голова обласної державної адміністрації Валерій Головко.

Оздоровленням впродовж літа заплановано охопити 66 тисяч дітей шкільного віку, а це майже 49% загальної кількості.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на