ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Комсомольську найнижчий рівень безробіття

Журнал Фокус склав рейтинг міст найпристосованіших для життя. Полтави у ньому немає
Depo.
21 липня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua

У списку 50 найкращих міст для життя в Україні Комсомольськ займає 27 сходинку набравши 405 балів, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на "Фокус". Місто у Полтавській області назвали - найзайнятішим, оскільки у ньому спостерігається найнижчий рівень безробіття - 0,3%.

На першому місці - Вінниця, хоча вона не стала переможцем за жодним із показників, проте загальна сума балів допомогла їй вирватися уперед та здобути перемогу. Відремонтовані дороги, громадський контроль житлово-комунальних послуг, центри адміністративних послуг, електронна система міського управління - все це про Вінницю. Завдяки високому рівню ділової активності у місті спостерігається низький рівень безробіття.

На другому місці в рейтингу знаходиться Київ. Незважаючи на низький рівень безробіття, високу ділову активність та розвинену інфраструктуру вирватися столиці в лідери не дозволила погана екологія. На третьому місці розташувався найбезпечніший Івано-Франківськ, де на 10 000 жителів було зареєстровано всього 46 злочинів.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.