У Кременчуці ледь не оштрафували пенсіонера, який прибирав після комунальників

69-річний чоловік спалював гілки, які комунальники після обрізки дерев не прибирали більше місяця

Depo.
19 травня 2017 16:23
ФОТО: depo.ua

Вчора, 18 травня у Кременчуці на адмінкомісії розглянули питання щодо пенсіонера, на якого патрульні склали протокол за те, що він спалював гілля, яке не прибрали комунальники після обрізки дерев, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ТелеграфЪ.

69-річний чоловік розповів, що ще у лютому працівники "Полтаваобленерго" пообпилювали гілля дерев, аби ті не пошкодили електролінії по обидва боки вул. Чередницької. Але не прибрали за собою, аргументувавши тим, що це робота комунальників. Останні, в свою чергу, теж не виявили ентузіазму.

"Я телефонував до КАТП-1628, щоб вони те сміття вивезли, але телефоном мені відповіли, що це ж приватний сектор - це наші проблеми", - говорить кременчужанин.

Більше місяця обпиляне гілля валялося обабіч дороги, тож чоловік вирішив взяти ситуацію в свої руки - великі гілки розпиляв та лишив на дрова, а дрібні спалив, адже дотягти їх до найближчого сміттєвого майданчика було не під силу.

На місце події приїхали патрульні і склали на чоловіка адмінпротокол за порушення благоустрою. Таке порушення загрожує штрафом від 340 гривень. Проте, адмінкомісія вирішила, що пенсіонер робив усе, аби прибрати перешкоди для свого нормального життєвого устрою - гілля заважало йому виходити з двору, тому справу вирішили закрити.

Члени комісії порадили у подібних випадках одразу телефонувати до Служби контролю ситуації у місті.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава