У Кременчуці хочуть встановити премію 180% окладу для мера та його заступників

Кременчуцьким чиновникам хочуть збільшити премії та надбавки до окладу, щоб "не образити" через підвищення мінімальної зарплатні
Depo.
8 грудня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua
У Кременчуці хочуть встановити премію 180% окладу для мера та його заступників
У Кременчуці хочуть встановити премію 180% окладу для мера та його заступників

На сесію Кременчуцької міськради підготовлено чотири проекти рішень про умови оплати праці міського голови, його заступників, секретаря міськради, а також інших службовців місцевого самоврядування, пише Depo.Полтава з посиланням на ТелеграфЪ.

Так, пропонується встановити меру, його заступникам та секретарю міськради: надбавки за ранг, вислугу років, ступінь секретності 100% від окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи і вислуги років; премії 180% від окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років та високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої ​​роботи.

Також мера, його заступників і секретаря міськради можуть преміювати до державних і професійних свят та ювілейних дат. Ці виплати пропонується здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання, і за рахунок економії коштів на оплату праці.

Проект рішення передбачає і матеріальну допомогу для чиновників вищої ланки "для вирішення соціально-побутових питань" і допомогу на оздоровлення, коли вони йдуть у відпустку: в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, в межах затверджених видатків на оплату праці.

В проекті рішення зазначено, що, якщо коштів на оплату праці недостатньо, мер може зменшувати або припиняти виплати (надбавки та премії).

Рішення збільшити премії в мерії пояснюють тим, що в країні з 1 січня 2017 року зросте до 3200 гривень мінімальна зарплата і оклади, відповідно до єдиної тарифної сітки бюджетників. Однак оклади чиновників не прив'язані ні до "мінімалки", ні до тарифної сітки, а регулюються окремою постановою, і тому не ростуть. І, щоб чиновників "не образити", їм збільшують премії.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".