У Кременчуці можуть відмінити карантин на піку захворюваності на ГРВІ

Міський голова Віталій Малецький заявив, що дітям треба вчитися
Depo.
12 грудня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua
У Кременчуці можуть відмінити карантин на піку захворюваності на ГРВІ
У Кременчуці можуть відмінити карантин на піку захворюваності на ГРВІ

Заступник начальника Кременчуцького міського відділу охорони здоров'я Дмитро Петращук доповів, що ситуація із сезонною захворюваністю стабільна, але важка, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку Газету.

За його словами, на сьогодні в лікарнях перебувають 76 кременчужан з них 55 дітей. Бронхітами страждають - 46 громадян. З них - 26 дітей. У 86 хворих діагностують пневмонію (46 дітей).

Люди не перестають викликати "швидку" - кількість викликів не зменшується і тримається на колишньому рівні. У суботу 38 викликів зроблено через високу температуру (23 дитини). У неділю - 52 викликів (половина дітей).

За тиждень з 398 випадків виклику лікаря додому 217 раз були до дітей. Петращук каже, що це, на його думку, пік захворюваності.

Але мер Кременчука Віталій Малецький тут же заговорив про дострокове припинення карантину, який раніше встановили до 19 грудня. Мер вважає, що, якщо найближчим часом буде видно, що рівень захворюваності падає, можна дітей виводити на заняття в школи.

Малецький заявив, що дітям вчиться треба, хоча в міському відділі охорони здоров'я ситуацію охарактеризували, як важку. Втім, припустити, чому мер так поспішає закінчити карантин неважко. 18 грудня мер і його команда готуються відкрити головну міську ялинку на площі Перемоги. Представникам міської влади потрібні маленькі глядачі.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".