У Кременчуці на Полтавщині депутати проголосували за мораторій на підвищення комуналки

Думки депутатів розділилися: одні називали це рішення - популізмом

У Кременчуці депутати ухвалили мораторій на підвищення тарифів, але це лише декларація , повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ТелеграфЪ.

Простим споживачам користі від цього рішення - нуль. "Мораторій" не скасовує обов'язок громадян сплачувати за новими тарифами. Але депутати і мер, які проголосували за проект рішення, сподіваються, що їх почує прем'єр Гройсман. 26 липня на сесії Кременчуцької міськради депутати 22 голосами прийняли рішення про мораторій на комунальні тарифи. Назва звучить так: "Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Кременчуці".

Автором проекту в пояснювальній записці вказано депутат Олександр Головач (фракція "Батьківщина"), на сайті міськради також вказано ще один автор рішення - депутат Валентина Головко ("Рідне місто"). Дискусія з питання "мораторію" тривала майже годину. Думки депутатів розділилися. Руслан Ульянов (фракція БПП), Денис Терещенко (Оппоблок) і Оксана Піддубна (Укроп) зійшлися на тому, що даний проект рішення - популізм. І головний їхній аргумент: мораторій неможливо буде виконати. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава