У Кременчуці перевізники вимагають підвищення тарифу на проїзд

Обгрунтовують цю вимогу зростанням мінімальної зарплати, цін на запчастини та подорожчанням палива
Depo.
12 січня 2017 10:20
ФОТО: depo.ua
У Кременчуці перевізники вимагають підвищення тарифу на проїзд
У Кременчуці перевізники вимагають підвищення тарифу на проїзд

Кременчуцькі маршрутники категорично вимагають від міської влади, і особисто мера Віталія Малецького, узгодити їм підвищення тарифу на проїзд в міських маршрутках, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку Газету.

За їх словами, все перевізники подали в мерію нові розрахунки. Одні просять підвищити проїзд на гривню, інші - на пару гривень. Обгрунтування - зросли мінімальна зарплата, ціни на запчастини, подорожчали бензин і газ.

Начальник управління економіки Кременчуцького міськвиконкому Микола Здойма зазначив, що розрахунки маршрутників зараз перевіряються, потім будуть передані в Антимонопольний комітет і після узгодження - опубліковані. Після опублікування через 20 днів виконком може прийняти рішення про підвищення вартості проїзду.

У мерії вважають, що в середньому ціна може вирости на 1 гривню - до 5 гривень. У той же час маршрутники кажуть, що вартість проїзду повинна збільшитися від 5 до 7 грн.

Підвищення вартості проїзду може статися вже в кінці лютого. Зараз на основних маршрутах міста вартість проїзду в маршрутці становить 4 гривні.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".