У Лубенському районі Полтавщини почали реконструкцію мосту через Сулу (ФОТО)

Вартість робіт та будівельних матеріалів обійдеться області майже в 48,5 млн грн

Вчора, 17 травня на Полтавщині розпочалися роботи з реконструкції мосту через річку Сула в Лубенському районі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Дороги місцевого значення, які з початку року перейшли на обласний баланс, знаходяться у аварійному стані, а разом з тим – і мостові переправи. За словами очільників Полтавщини, аби виправити ситуацію слід в першу чергу розробити цілісну концепцію та графік робіт по відновленню доріг.

У зв'язку з ремонтом мосту через Сулу з 17 травня перекрита проїжджа частина, нині ведуться демонтажні роботи покриття мостового полотна. Протягом наступних кількох місяців триватиме капітальна реконструкція.

А вже за півроку, говорять підрядники, міст повністю відновлять.
Також фахівці розповіли, що ширина мостового полотна з 5 м збільшиться до 9 м за рахунок монолітної частини пішохідної зони. Це дозволить збільшити пропускну здатність мосту для транспортних засобів та пішоходів. За проектом міст зміцнять арматурними канатами, а звичну асфальтно-бетонну суміш замінять полегшеною.

За рахунок цього розраховують зменшити навантаження на міст, щоб конструкція стала легшою та витривалішою. Вартість робіт та будівельних матеріалів обійдеться області у майже 48,5 млн грн.

До кінця 2018 року мостову переправу планують здати в експлуатацію органам місцевого самоврядування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава