ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Лубнах на Полтавщині вибори на межі зриву

Там хочуть ручкою виправити помилки у 40 тисячах бюлетенів
Depo.
25 жовтня 2015 08:01
ФОТО: depo.ua
У Лубнах на Полтавщині вибори на межі зриву
У Лубнах на Полтавщині вибори на межі зриву

У Лубенській міській виборчій комісії за день до виборів, близько другої години ночі, виявлені три помилки у виборчих бюлетенях. Комісія провела засідання з приводу термінової заміни, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу ГМ ОПОРА.

У Лубенській міській виборчій комісії провели засідання щодо термінової заміни бюлетенів у зв'язку з трьома помилками. На шапці у бюлетені замість "Чергові вибори" написано лише "вибори". Замість Лубенської "міської" ради надруковано Лубенська "районна" рада.

Помилка є й з кандидатами на посаду міського голови. Описку допустили у даті народження діючого міського голови Олександра Грицаєнко: замість справжньої дати "1960" року надрукували - "1969".

Бюлетені у Лубенській міській виборчій комісії виготовляла фізична особа-підприємець. Член ТВК Дехтяревський Олександр повідомив, що рішення щодо виготовлення бюлетенів голова комісії приймала одноосібно.

За даними Державного реєстру виборців, у місті Лубни 40270 виборців. У міській виборчій комісії прийняли рішення, що у бюлетенях, де написано районна рада виправити на міську власноручно ручкою та завірити печаткою.

Голова комісія запевнила усіх, що вони звернулись з проблемою до ЦВК, та їм відповіли вирішувати цю проблему на "своєму рівні". Як тепер голосуватимуть у Лубнах наразі невідомо.

Читайте також: Міста України, де вибори на межі зриву (ХРОНІКА)

Більше новин про виб