У Лубнах нагородили медалями українських захисників

Святкову концертну програму захисникам Вітчизни усіх років підготували вчителі та учні спеціалізованої школи №6
Depo.
7 грудня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua
У Лубнах нагородили медалями українських захисників
У Лубнах нагородили медалями українських захисників

З нагоди Дня Збройних Сил України військовослужбовців та ветеранів нагороджували медалями "За оборону рідної держави" та Грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу міськради.

Святкові урочистості відбулися 6 грудня в актовій залі спеціалізованої школи №6 за участі Олександра Грицаєнка.

У Лубнах нагородили медалями українських захисників - фото 1

Простора актова зала спеціалізованої школи №6 гостинно запросила на свято - День Збройних Сил України, яке розпочалось о 13:00 годині. Почесними гостями були представники влади на чолі з міським головою Олександром Грицаєном, ветерани, учасники бойових дій, військовослужбовці сьогодення, учасники АТО, демобілізовані.

У Лубнах нагородили медалями українських захисників - фото 2

До усіх них звернувся міський голова, назвавши подію "святом мужності, героїв сьогодення, відданості державі та її народу". У своїй промові Олександр Петрович згадав про 200 добровольців нашого міста, які вже повернулися із зони АТО та сотню тих, хто ще продовжує виконувати свій священний обов’язок перед державою, подякувавши захисникам усіх років за належне виконання високої місії.

У Лубнах нагородили медалями українських захисників - фото 3

Медалями "За оборону рідної держави" на завершення привітань міський голова нагородив демобілізованих військовослужбовців, що проходили службу в районах проведення АТО за мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий патріотизм, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України. Грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради отримали також чисельні військовослужбовці частини А 2975, ветерани Збройних Сил України, учасники антитерористичної операції, учасники бойових дій.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".