ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миргороді для пільговиків хочуть зробити окремі талони за проїзд

На забезпечення проїзду пільговиків з міського бюджету щомісячно виділятимуть близько 160 тисяч гривень

Depo.
14 березня 2018 16:52
ФОТО: depo.ua

13 березня у Миргородській міськраді провели засідання комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Миргородської міської ради.

Члени засідання обговорили пільгове перевезення у громадському транспорті. За словами начальника управління соціального захисту населення Людмили Ільяшенко, проїзд пільговиків за кошти міського бюджету варто удосконалити запровадженням спеціальних талонів.

На забезпечення проїзду пільгових категорій з міського бюджету щомісячно виділятимуть близько 160 тисяч гривень. За допомогою талонів можна буде вирахувати точну кількість пасажирів-пільгвоиків.

Нагадаємо, 31 січня 2017 року у Полтаві обговорили впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, що дасть змогу поліпшити надання транспортних послуг та в подальшому уникнути скандальних ситуацій між перевізниками та пассажирами. Окрім того, це дозволить вести точний облік пасажиропотоку в будь який час.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава