ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миргороді не пускають на вибори безробітних однофамільців мера

Миргордський очільник стверджує, що він до цього не причетний
Depo.
7 жовтня 2015 10:48
ФОТО: depo.ua

Миргородська виборча комісія відмовила двом жителям міста-курорту, що носять однакове з чинним градоначальником прізвище, в реєстрації на виборах на посаду міського голови, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Обком".

Двоє безробітних жителів Миргорода - Соломаха Сергій і Соломаха Станіслав - подали всі необхідні документи для реєстрації їх на майбутніх виборах на посаду міського голови. Однак міська виборча комісія відмовила їм у реєстрації. І, більше того, "з метою забезпечення у м. Миргород вільних виборів" звернулася до прокуратури Полтавської області та УМВС України Полтавщини з проханням про проведення "невідкладної перевірки спроби кандидатів-двійників зареєструватися".

"Двійники" ж у свою чергу планують оскаржити рішення міської виборчої комісії в суді. Мер Миргорода Сергій Соломаха прокоментував ситуацію з кандидатами-двійниками. За його словами, він не чинив ніякого впливу на роботу виборчої комісії і не збирається цього робити. Сам він зареєстрований на виборах і буде боротися за крісло міського голови "в чесній і рівній конкурентній боротьбі". Спроби включити в списки для голосування його однофамільців Соломаха розглядає як нечисту виборчу технологію.

Соломаха керує Миргородом з 2010 року. До цього протягом десяти років обіймав посаду заступника міського голови міста-курорту.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.