У Миргороді відбудують славетну водогрязелікарню

Миргородські архітектори відновлять історичну водолікарню
Depo.
7 грудня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua
У Миргороді відбудують славетну водогрязелікарню
У Миргороді відбудують славетну водогрязелікарню

З конкретними ідеями та напрацюваннями щодо відновлення історичної пам'ятки миргородської водогрязелікарні, збудованої на території курорту земським архітектором Опанасом Сластіоном, в місто приїхали активісти проекту "Школи Лохвицького земства" на чолі з Ольгою Герасим'юк, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу місьради Миргорода.

Команда однодумців: архітектори, історики, економісти вивчили технічні та економічні характеристики майбутньої пам’ятки українського модерну, що має стати домінантою у комплексній роботі Проекту.

"Зібрані документи дають зелене світло для того, щоб почати відбудову споруди. Завдання влади та громадськості вирішити шляхи фінансування будівництва цієї історичної, а в перспективі і туристичної візитівки міста-курорту", - зазначив міський голова Сергій Соломаха.

Нагадаємо, у Миргороді Опанас Сластіон спроектував славетну водолікарню, яка тривалий час була символом міста. Проте у 80- х роках її розібрали. Її силует нині є елементом символіки "Миргородкурорту", колись був зображений на етикетці води "Миргородська", але з часом звідти зник. Активісти закликають зберегти вцілілі будівлі, відновити їх та нарешті надати унікальним школам статус пам’ятника архітектури національного значення.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".