У Миргороді зафіксували спалах захворювання на кір

За останній тиждень медики виявили більше тридцяти хворих

Спалах кору зафіксували у Миргороді на Полтавщині: захворіла медична сестра та медичний реєстратор, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Загалом за останній тиждень у Миргороді медики виявили більше тридцяти хворих на кір. Найбільше хворіють дорослі, які в дитинстві були щеплені, але не зробили ревакцинацію. Захворювання супроводжується висипанням шкіри та рота, високою температурою і хрипами в легенях. Загалом стан захворюваності на кір на Полтавщині погіршується.

"Загалом на Полтавщині за останній тиждень зафіксували тридцять чотири випадки захворювання на кір. З них 30 дорослих і четверо дітей. Спалахи кору лікарі спостерігають у Горішніх Плавнях, Великобагачанському, Зіньківському, Полтавському та Миргородському районах", - зазначила лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру Марина Тихоліз.

Нагадаємо, 5 квітня на Полтавщині зареєстровано новий випадок кору – захворіла 47-річна жінка. Загалом у Горішніх Плавнях зареєстровано вже 43 випадки кору, серед хворих - 41 дорослий та двоє дітей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава