UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У "Полтававодоканалі" створять ремонтно-будівельну дільницю з сучасною технікою

Через критичний стан та постійні прориви колекторів у Полтаві навесні 2018-го ледь не стався екологічний колапс

У "Полтававодоканалі" створять ремонтно-…

Стан мереж "Полтававодоканалу" на Полтавщині близький до критичного, що показали систематичні провали на колекторах весною 2018 року, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

У зв'язку з цим представники обласної влади та дирекція підприємства вирішили створити ремонтно-будівельну дільницю, оснащену сучасною спеціалізованою технікою.

За словами фахівців, рентабельність та самоокупність бригад забезпечить їх робота за госпозрахунком. Це буде інша діяльність, яка принесе додаткові кошти підприємству. Дані спеціалізовані бригади будуть базуватись у Полтаві, але зможуть виконувати складні роботи не тільки в місті, а й районних дільницях "Полтававодоканалу".

Також таке вирішення проблеми допоможе вирішити питання з відсутністю достатнього ресурсу матеріально-технічної бази на районних дільницях, що нині унеможливлює проведення поточних та капітальних ремонтів.

Очільник Полтавської ОДА Валерій Головко запевнив, що такі кроки дозволять покращити показники за всіма напрямками роботи підприємства та уникнути екологічного колапсу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 11 січня адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ухвалила розпорядження про початок розгляду справи за ознаками порушення в діях комунального підприємства Полтавської облради "Полтававодоканал" законодавства про захист економічної конкуренції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook