ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві 29 та 30 серпня відбудеться благодійний міжнародний фестиваль Vorskla-Rock’n’Ball

Цього року, окрім традиційних музичної та футбольної частин, фестиваль представить відвідувачам насичену культурно-мистецьку програму
Depo.
22 липня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
У Полтаві 29 та 30 серпня відбудеться благодійний міжнародний фестиваль Vorskla-Rock’n’Ball
29 та 30 серпня відбудеться благодійний міжнародний фестиваль Vorskla-Rock’n’Ball

Як і у минулі роки, фестиваль переслідує не лише розважальні, але й благодійні цілі - всі зібрані на фестивалі кошти будуть передані на підтримку дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО. Наразі таких сімей на Полтавщині вже, на жаль, більше ста, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на прес-службу фестиваля.

Цьогоріч фестиваль змінив локацію - дійство відбуватиметься у парку «Перемога». Окрім основної музичної частини, що впродовж двох днів вражатиме своїм різноманіттям на Великій сцені Співочого поля Марусі Чурай, на фесті відбуватиметься відразу кілька культурно-мистецьких, спортивних, просвітницьких та доброчинних атракцій: міні-футбольний турнір; виставка сучасного мистецтва від організаторів соціально-мистецького проекту «Кадетаріум»; хендмейд майстер-класи; поетична сцена від мистецького об'єднання «Magnum Opus»; рок-концерт на Великій сцені (Співоче поле); нічне кіно; благодійний ярмарок та містечко майстрів від Полтавського батальйону небайдужих; акустично-етнічний концерт (на малій сцені); лекторій на тему «Мистецтво. Суспільство. Війна».

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Полтава.depo.ua.