ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві бійці АТО під міськрадою вимагали безкоштовного проїзду

Міський голова Олександр Мамай до бійців не вийшов
Depo.
8 червня 2016 13:30
ФОТО: depo.ua
У Полтаві бійці АТО під міськрадою вимагали безкоштовного проїзду
Полтаві бійці АТО під міськрадою вимагали безкоштовного проїзду

Сьогодні, 8 червня, біля Полтавської міської ради відбулася мирна акція учасників антитерористичної операції на Сході країни. Близько півсотні бійців прийшли до мерії, щоб висунути конкретні вимоги до місцевої влади, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы.

Організатори акції - обласна філія ГО "Товариство ветеранів АТО". За словами бійців уАТОвців назбиралося чимало запитань і претензій, які потребують негайного вирішення і контролю: це і виконання всіх соціальних стандартів ветеранів і ситуація з безкоштовним проїздом для бійців та багато іншого:

Свої вимоги бійці озвучили і передали заступнику міського голови Віталію Нікіпелову, який вийшов на зустріч з громадою. Міський голова Олександр Мамай до бійців не вийшов.

Бійці вимагали від міської влади вирішити проблему з перевізниками, які порушують закон та забезпечити правопорядок у місті таким чином, щоб попередити у подальшому акти вандалізму проти патріотичної символіки, меморіальних дошок бійцям АТО та покарати винних у вже скоєних фактах плюндрування.

Дискусія між Нікіпеловим та бійцями тривала близько години, після чого чиновник взяв вимоги бійців та пообіцяв провести зустріч з ветеранами та очільників профільних департаментів міськвиконкому, щоб вирішити проблеми, з якими щодня стикаються учасники бойових дій.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на