У Полтаві "благодійник" тероризує підприємців

Молодий чоловік пропонує полтавським підприємцям співпрацю, а після відмови "тероризує" їх по телефону та б'є вікна в офісах

Depo.
18 травня 2017 11:30
ФОТО: depo.ua

У Полтаві невідомий чоловік почав тероризувати підприємців, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ.Полтава.

"Два тижні тому невідомий мені раніше громадянин зайшов до салону краси, де я працюю, та почав розповідати про свій проект "Щасливий світ", під який він збирає кошти. Представився молодик Андрієм Свєчніковим. Запитав про те, чи є у нас візитівки та почав наполягати на тому, щоб розробити нам нові. Я відповів, що ми вже маємо візитівки і дизайнерських послуг не потребуємо", – розповідає підприємець Роман Скок.

Попри відмову, наступного дня "благодійник" приніс свій варіант візитівок із дивним дизайном та дивним слоганом та почав вимагати кошти: 200 гривень за роботу та 200 гривень на благодійність.

Отримавши остаточну відмову, молодий чоловік через деякий час знову завітав до салону краси та камінням розбив чотири вікна, що було зафіксовано на камери відеоспостереження.

Роман – не єдиний підприємець, що потерпає від вище названого "благодійника".

"Я учасник "Молодіжного бізнес-клубу". Одного разу до нас завітав дивакуватий хлопець. Він дізнався номери людей та почав дзвонити їм у будь-який час, в тому числі і вночі, пропонувати свої ідеї та проекти. Вимагав зустріч. Мені також дзвонив вночі, допоки я не додав його номер до "чорного списку". На мою думку, цій людині потрібна допомога, він живе у деякій омані, і це дуже погано. Коли я дізнався про те, що він побив вікна у салоні краси, для мене це був шок, проте, зважаючи на поведінку даної особи, - це не дивно", - розповів ще один підприємець Олександр Масленко.

"Відкрите кримінальне провадження за ознаками хуліганства. Проводиться досудове розслідування. Особа, що вчинила злочин, встановлена. Наразі ми встановлюємо психоемоційний стан даної особи та розшукуємо й допитуємо свідків. Якщо ще хтось ще постраждав від цієї особи, прошу звертатися до поліції", - повідомив начальник слідчого підрозділу відділення поліції №1 Олег Кропивка.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава