UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Полтаві боротимуться з амброзією по-новому

Карантинну рослину пропонують обробляти безпечним для людей органо-мінеральним препаратом

У Полтаві боротимуться з амброзією по-но…

22 червня відбулося чергове засідання комісії Полтавського міськвиконкому з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міськраду.

Провів його заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Нікіпелов.

Серед іншого, розглянули питання карантинних рослин. Амброзія полинолиста - одна з них. Якщо для деяких людей амброзія - це просто бур'ян, то для інших - це величезна загроза здоров'ю, а подекуди, і життю.

Заступник начальника управління охорони здоров'я міськвиконкому Олександр Насонов розповів чим саме загрожує амброзія людині, що страждає від алергії. Він зазначив, що у період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз.

Алергію викликають білки — антигени, які знаходяться в пилку амброзії. Пилок амброзії, потрапляючи у ніс, бронхи, викликає сльозотечу, порушує зір, підвищує температуру тіла, відбувається різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, що призводить до приступів бронхіальної астми.

Новий підхід до боротьби з амброзією запропонували представники компанії SDI. Її співзасновник Олександр Нікітін розповів про новий препарат, який дозволить швидко та безпечно значно скоротити, а то і взагалі винищити цю карантинну рослину.

"Це органо-мінеральний засіб, який бореться з амброзією достатньо ефективно. Він не впливає на інші рослини, він діє лише на амброзію, і, щонайголовніше, він безпечний для людей. Якщо амброзія, в момент обробки знаходиться в стадії цвітіння, вона автоматично перестає бути алергеном, що важливо для людей, які страждають від цієї проблеми", - заявив Олександр Нікітін.

Результат дії препарату можна побачити після першої ж обробки через пів години.

Нагадаємо, Полтава – одне із небагатьох міст України, яке має цільову програму для боротьби із цим карантинним бур'яном.

Зазначимо, що на заходи по знищенню амброзії щорічно з міського бюджету Полтави виділяються кошти в сумі 300 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme