У Полтаві дітлахам розповіли про правила безпеки під час новорічних свят

Рятувальники та патрульні Національної поліції об'єдналися, аби провести серед школярів профілактичні заходи безпеки
Depo.
27 грудня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
У Полтаві дітлахам розповіли про правила безпеки під час новорічних свят
У Полтаві дітлахам розповіли про правила безпеки під час новорічних свят

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області та Національної поліції проводять серед школярів профілактичні заходи спрямовані на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Рятувальники та патрульні Національної поліції об'єднали зусилля, аби навчити дітей правил безпеки. Впродовж цього тижня рятувальники та поліцейські відвідають полтавські навчальні заклади з лекціями та відкритими уроками аби разом донести до дітлахів важливість дотримання елементарних правил безпечної поведінки.

26 грудня фахівці Служби порятунку та представники Нацполіції вже завітали до Полтавських загальноосвітніх шкіл № 11 та № 19.

Рятувальники розповіли школярам про правила пожежної безпеки у побуті, як поводитися під час масових заходів, правила безпечної поведінки під час зимових канікул, та, наголосили, на недопущенні випадків пустощів із вогнем, легкозаймистими речовинами та піротехнічними виробами. Працівники поліції, у свою чергу, розповіли про відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень характерних для зими.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".