ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві інтенсивно ремонтують дороги

Допоки дозволяє погода і є гроші, комунальники хочуть зробити максимум
Depo.
22 липня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua
У Полтаві інтенсивно ремонтують дороги
У Полтаві інтенсивно ремонтують дороги

На сьогоднішній день сформований перелік вулиць і доріг, які відремонтують капітально і першочергово. До нього увійшли вулиці Великотирнівська, Рози Люксембург, Маршала Бірюзова, Лисенка, Новий Базар, Красіна (від вул. Фрунзе до пров. Колективний), Свердлова, Покровська, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на "Репортер"

Поточний ремонт доріг ведуть на вулицях Сакко, Ціолковського, Остапа Вишні, Грушевського, Степового Фронту, Пушкіна, Театральна, Сковороди, Козака, Балакіна. Реконструкцію - по вулицям Колективна, Огнівська.

Вже радують новим покриттям вулиці Освітянська, Леніна (на відрізку від кам'янки до вулиці Миру), Сінна, Павленківська площа. Таких масштабних робіт не пам'ятають ані самі городяни, ані дорожники.

10 липня на позачерговій сесії Полтавської міськради очільник міста Олексндр Мамай розповів, чому так довго не ремонтували автошляхи у Полтаві

- Київ цього року на ремонт доріг виділив 220 млн гривень. Ми - вже майже 160 мільйонв. Це ті кошти, які залишались на нашому рахунку ще й з попередніх років через непроплати казначейства. Радує те, що сьогодні такої проблеми немає і можемо спокійно виконувати свою роботу.

Щодо термінів, міський голова наголошує: роботи йтимуть доти, доки дозволятиме погода:

- Сьогодні дорожники працюють мало не цілодобово. Адже обсяг робіт величезний. Розпочати раніше, ніж в травні, ми не могли. Це пов'язано з тим, що бюджет країни, а, відтак, і бюджет міста приймався аж наприкінці січня. Через це тендерні процедури розпочалися аж в березні. Та наразі у нас достатньо людей і техніки для того, щоб виконати усе, що запланували. А це капітальний ремонт таких дорожніх артерій міста як Великотирнівська, Рози Люксембург, Маршала Бірюзова, Лисенка, Новий Базар, Красіна і поточний ремонт Сакко, Ціолковського, Грушевського, Степового Фронту, Пушкіна, Сковороди, Козака, Балакіна і Свердлова. І дворові проїзди до вересня відремонтуємо в усіх мікрорайонах. Знятий асфальт, до речі, потім використовується для ремонту ґрунтових доріг.

З початку року «Програмою житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2015 рік» передбачено обсяг фінансування в розмірі 100,5 мільйонів гривень на реалізацію заходів з проведення ремонтів міських вулиць і доріг:

- капітальний ремонт вулиць і доріг - 75,0 млн. грн.;

- поточний ремонт вулиць і доріг - 25,0 млн. грн.;

- поточний ремонт дворових проїздів - 500,0 тис. грн.

Враховуючи незадовільний технічний стан вулично-дорожньої мережі, на п'ятдесятій сесії міської ради шостого скликання, що відбулася 10 липня, збільшено фінансування на капітальний ремонт вулиць і доріг на 48 мільйонів гривень. В місті хоч такому ремонту і раді, та все ж чимало полтавців вважають, що ремонт автошляхів пов'язаний з місцевими виборами, які, нагадаємо, відбудуться 25 жовтня.

Більше новин про життя міста читайте на poltava.depo.ua.