У Полтаві крижана брила, що впала з даху, залишила багатоповерхівку без газу

"Полтавагаз" відмовляється починати ремонтні роботи без укладання з мешканцями будинку договору на обслуговування газових мереж
Depo.
13 грудня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua
У Полтаві крижана брила, що впала з даху, залишила багатоповерхівку без газу
У Полтаві крижана брила, що впала з даху, залишила багатоповерхівку без газу

Внаслідок падіння крижаної брили з даху була пошкоджена газова труба п'ятиповерхового будинку по вулиці Алмазній, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ.Полтава.

Приїхавши на місце інциденту, аварійна газова служба перекрила постачання газу до будинку. А так як у мешканців відсутній договір на обслуговування газових мереж з ПАТ "Полтавагаз", ремонт газових комунікацій неможливий.

У результаті 100-квартирний будинок з 10 грудня залишився без газопостачання . Теплопостачання у будинку існує (окрім тих квартир, які знаходяться на індивідуальному опаленні), але приготування їжі на газових плитах неможливе.

Заступник голови правління та керівник виробничих служб ПАТ "Полтавагаз" Олександр Качала заявив, що згідно кодексу про газово-розподільні системи повинен бути укладений договір з підприємством на обслуговування газових мереж. Без цього газовики не можуть приступити до ремонтних робіт.

Юрист Ігор Козуб, до якого звернулися мешканці будинку, прокоментував, що "Полтавагаз" діє у рамках кодексу про газово-розподільні системи, але підприємство мало ліквідувати першим чином аварійну ситуацію, а вже потім займатися справами по укладанню договорів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".