У Полтаві на благодійному балу збирали кошти для лікування хворого хлопця

Небайдужі студенти Полтави зібрали 22 081 гривень
Depo.
15 листопада 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
У Полтаві на благодійному балу збирали кошти для лікування хворого хлопця
У Полтаві на благодійному балу збирали кошти для лікування хворого хлопця

14 листопада у виставковій залі міського Будинку культури відбувся щорічний благодійний студентський бал "Допомогти так легко",  повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Полтавську міську раду.

У Полтаві на благодійному балі збирали кошти для лікування хворого хлопця - фото 1

Цього року небайдужа молодь міста збирала кошти на лікування студента 5 курсу ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" Ростислава Омельяненка. У хлопця встановлено діагноз дифузна медіастенальна В-гігантоклітинна лімфома з ураженням інтраабдомінальних лімфатичних вузлів.

У благодійному вечорі взяли участь студенти полтавських вишів. Серед тих, хто прийшов цього вечора на бал – знайомі та друзі Ростислава.

У Полтаві на благодійному балі збирали кошти для лікування хворого хлопця - фото 2

Кожен, хто прийшов на бал, мав можливість долучитися до збору коштів, аби допомогти Ростиславу побороти хворобу. За допомогою благодійних внесків, скриньок для збору коштів та благодійного аукціону від партнерів заходу, спільними зусиллями небайдужі студенти Полтави зібрали 22 081 грн.

У Полтаві на благодійному балі збирали кошти для лікування хворого хлопця - фото 3

Для молоді грав камерний оркестр Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка, виступали кращі хореографічні колективи, сольні виконавці. Не обійшлося і без майстер-класів з танців.

Крім того, в залі працювали кілька тематичних майданчиків: "Дерево передбачень" - з передбаченнями на вечір, а якщо пощастить – з подарунком; тематичні фотозони з фотографіями та обладнанням для кінозйомок; ростові ляльки (герої з відомих кінофільмів); "Кіно-кафе" та острівок кави від "Львівської кав’ярні" (з кожної чашки 1 грн опускалася в скриньку допомоги).

У Полтаві на благодійному балі збирали кошти для лікування хворого хлопця - фото 4

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".