У Полтаві на Леваді з'явиться "Вулична арена"

На новому спортивному майданчику, який збудують на бульварі Богдана Хмельницького, 20, можна буде займатись футболом, волейболом, баскетболом та великим тенісом

Вчора, 9 серпня у Полтавській міськраді обговорили хід реалізації проекту "Вулична арена" по бульвару Богдана Хмельницького, 20, який визнали кращим на конкурсі "Бюджет участі-2017". Про це повідомили у прес-службі Полтавської міськради, пише Depo.Полтава.

Проект передбачає створення сучасного спортивного майданчика для заняття футболом, волейболом, баскетболом та великим тенісом. Міні-поля будуть вкриті двошаровою пом'якшеною системою, яка складатиметься із резинового гранулянту та кольорового каучука.

Втілюватимуть проект у життя поетапно. Нині вже доходять завершальної стадії підготовчі роботи, а облаштування "Вуличної арени" почнуть вже в середині вересня.

Нагадаємо, 9 серпня у Полтаві презентували туристично-історичний проект "Крокуй. Полтава", в рамках якого відбулося урочисте відкриття 22-ох інформаційних дошок, які тепер прикрашають фасади унікальних будівель міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава