ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві на сміттєбаках розклеїли оголошення для безхатьків

Як і де отримати найнеобхіднішу допомогу - акція спрямована на підтримку бездомних
Depo.
2 жовтня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua
У Полтаві на сміттєбаках розклеїли оголошення для безхатьків
У Полтаві на сміттєбаках розклеїли оголошення для безхатьків

Благодійна Організація "Світло надії" провела акцію, на якій розклеювали інформаційні наліпки на сміттєві баки з інформацією про допомогу бездомним: як і де отримати найнеобхіднішу допомогу, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

"Давайте разом зробимо так, щоби люди більше не приходили сюди за їжею", - ключове гасло, зображене на інформаційних наліпках. Крім того, наліпки містять інформацію про телефон та адресу Центру соціальної адаптації, куди всі бездомні можуть звернутися з проханням про допомогу, а всі небайдужі містяни - передати ліки, одяг та продукти харчування для безхатченків. Такі інформаційні наліпки незабаром розмістять ще у 10-15 місцях по всьому місту.

"Сміттєві баки це те місце, куди багато бездомних приходять з метою добути собі їжу. Проводячи цю акцію, ми переслідуємо дві головні цілі: перша - щоб велика кількість бездомних дізналася про послуги нашої організації, і центру адаптації зокрема, де вони можуть переночувати, поїсти, отримати одяг. Друга ціль - привернути увагу полтавців до проблем бездомних. Ми хочемо сказати, що кожен може допомогти у вирішенні проблеми бездомності. Кожному під силу пожертвувати для бездомного те, що йому не шкода - старий одяг, консервацію, продукти харчування" - розповідає адміністратор Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО "Світло надії" Олена Чикурова.

Комплексно у Полтаві вирішувати проблеми бездомності почали наприкінці 2011 року - з цього часу працює Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. У приміщенні закладу, що знаходиться за адресою м. Полтава, провулок Шевченка, 5, клієнти мають змогу переночувати, поїсти, скористатися душем, банком одягу, отримати базову медичну допомогу.

З 2013 року Центр почав проводити тимчасову реєстрацію клієнтів за адресою закладу та залучати клієнтів до громадських оплачуваних робіт. За весь час роботи Центра адаптації не зафіксовано жодного випадку смертності серед бездомних осіб через обмороження.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.