ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві на центральному ринку прикрили "алкоточку"

Жінка продавала в магазині суміш спирту із водою, за що отримала штраф на суму 17 тисяч
Depo.
23 липня 2015 13:38
ФОТО: depo.ua

Октябрський районний суд у Полтаві розглянув кримінальне провадження по обвинуваченню безробітної, не заміжньої та не судимої уродженки Кобеляк, яку обвинуватили у злочині, передбаченого частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), пише Полтава.depo.ua, посилаючись на інтернет-видання "Полтавщина".

Суд встановив, що жінка, за попередньою змовою з особою, не маючи відповідних дозволів та ліцензій, в період з січня по 26 травня 2015 року незаконно зберігала та збувала незаконно виготовлені алкогольні напої. Жінка збувала свій товар за ціною 42 гривні за літр.

26 травня 2015 року працівники ГУ ДФС у Полтавській області у ході проведених обшуків вилучили:

у квартирі обвинуваченої - спирт етиловий та незаконно виготовлені алкогольні напої (водно-спиртові суміші) всього в кількості 330 літрів та 2,5 літри харчової добавки, прозору пластикову трубку;

у магазині «Крамничка», який знаходиться на території центрального ринку Полтави, - спирт етиловий та незаконно виготовлені алкогольні напої (водно-спиртові суміші), всього в кількості 270,7 літри та 1,42 літри харчової добавки, спиртометр;

у автомобілі «Форд Транзит», який належить особі, справа щодо якої виділена в окреме провадження, - спирт етиловий та незаконно виготовлені алкогольні напої (водно-спиртові суміші) в кількості 150 літрів.

Згідно висновку криміналістичної експертизи, вилучені товари - є водно-спиртовими сумішами виготовлені кустарним способом з вмістом етилового спирту, які схожі за фізико-хімічними показниками та не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003.

Спирт, з якого виготовляли фальсифіковані алкогольні напої, має міцність 96,4% та не відповідає вимогам ДСТУ 4221:2003 і непридатний для використання у виробництві горілок та лікеро-горілчаних виробів. Під час досудового розслідування між обвинуваченою, її захисником та прокурором 30 червня 2015 року укладена угода про визнання винуватості.

Згідно з угодою обвинувачена беззаперечно визнала себе винуватою у вчиненні злочину. Враховуючи це, суд вирішив визнав жінку винною у вчиненні злочину та призначив їй узгоджене покарання у виді штрафу одна тисяча неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.