Полтавську владу просять відремонтувати дороги на вулицях Лесі Українки та Луценка
Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради
- Полтава
-
28 травня 2019 12:15

28 травня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №343 під назвою "Ремонт доріг по вул. Лесі Українки, Луценко", повідомляє Depo.Полтава.
Авторка петиції Вікторія Скляр закликає владу Полтави звернути увагу на занедбаність доріг: "Вже давно вулицями Лесі Українки та Луценка неможливо проїхати, а з недавнього часу і пройти пішки. Дороги проходять через приватний сектор та декілька промислових територій. Щойно дорога повертає від більшої вулиці Кагамлика, вона раптово зникає. На неї просто не звертають увагу. Пройти вулицею стало також важко, постійний бруд, пил та ями на кожному кроці. Прошу підтримати петицію та провести ремонт доріг по вказаним вулицям".
Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 27 травня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №340 під назвою "Впровадження уніформи для водіїв громадського транспорту та кондукторів".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:31На Полтавщині стався землетрус
- 13:42ТЦК у Полтаві поскаржився на "нездорову частину суспільства", яка допомогла втекти мобілізованим
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 11:21В аквапарку на Полтавщині втопилася дитина
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці