У Полтаві не вщухають суперечки щодо реконструкції головного майдану міста

В Полтавській облдержадміністрації, всупереч результатам відкритого конкурсу, хочуть будувати на майдані монумент: частина громадськості - проти
Depo.
15 грудня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua
У Полтаві не вщухають суперечки щодо реконструкції головного майдану міста
У Полтаві не вщухають суперечки щодо реконструкції головного майдану міста

14 грудня у Полтавській ОДА відбулось громадське обговорення за підсумками Всеукраїнського відкритого архітектурно-художнього конкурсу "Територія Майдану", повідомляє Depo.Полтава з посиланням Новини Полтавщини.

Участь у заході взяли депутати обласної та міської рад, журі конкурсу та громадські активісти.

"У нас відбулось три конкурси. Є конкретні рішення журі, є рекомендації щодо реалізації проектів переможців. Сьогодні проводимо громадські обговорення, щоб люди розповіли, що хочуть бачити на площі. Ми хочемо визначити хто писатиме завдання на проектування, які пропозиції маємо внести до проектів-переможців", - розповіла головний спеціаліст Управління містобудування та архітектури ОДА, відповідальний секретар конкурсів Антоніна Ільїна.

У Полтаві не вщухають суперечки щодо реконструкції головного майдану міста - фото 1

Під час громадських обговорень голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб наголосив, що громадськість має підтримати думку спеціалістів.

"Сьогодні я хотів би почути переможців конкурсу, щоб вони переконали громадськість в актуальності й геніальності свого проекту. Наше слово, як членів журі, вже сказане",- додав член журі конкурсу "Територія Майдану", голова Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко.

У Полтаві не вщухають суперечки щодо реконструкції головного майдану міста - фото 2

Згідно з протоколом, замовнику, котрим виступає управління містобудування та архітектури ОДА, рекомендують створити робочу групу для подальшого вдосконалення і реалізації проекту. Але на круглому столі півтори години сперечалися про сам проект, так і не перейшовши до процедури створення робочої групи.

У Полтаві не вщухають суперечки щодо реконструкції головного майдану міста - фото 3

Представник Громадської ради при ОДА Володимир Голуб вирішив поставити пропозицію щодо створення робочої групи на голосування. Більшістю голосів вона була підтримана. Пропозиції щодо кандидатур її учасників приймаються в управлінні містобудування та архітектури ОДА.

Нагадаємо, що переможцем конкурсу на кращий проект облаштування майдану перед облдержадміністрацією в Полтаві став проект полтавців із громадської організації "City lab" - "Відкритий парк".

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".