У Полтаві один з гуртожитків "плаває" в нечистотах з каналізації

У "Полтававодоканалі" повідомляють, що причина в провалі каналізаційного колектора

У Полтаві в Авіамістечку вже понад три місяці один з гуртожитків підтоплюють каналізаційні стоки. Вода, що витікає з прибудинкових колекторів, тече під двері під'їзду. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на PTV Полтавське Телебачення.

Гуртожиток перебуває на балансі міністерства оборони України, а прибудинкові колектори - на балансі "Полтававодоканалу". "Останнього разу я викликала. Номер сім заявки. Так, приїхали вони, чистили. Але нічого вони не прочищають. Кажуть, що витягнули ганчірку - зараз вода зійде. Але вода нікуди не сходить. Тепер з'ясували, що труба там перегнила. Будуть міняти трубу", - розповіла завідувачка гуртожитку Валентина Стариш.

В комунальному підприємстві "Полтававодоканал" завідувачці гуртожитку повідомили, що ремонтні роботи на цьому колекторі мають розпочати цього тижня. "За цією адресою стався провал так званого каналізаційного колектора. Причиною є сульфатно-газова корозія. І те, що ці мережі відслужили свій строк більше, ніж в два рази. Сьогодні ми чекаємо фахівців з інших комунальних установ для погодження розкопки. Завтра вже розпочнуться роботи", – повідомила прес-секретар "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 23 квітня під час засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства депутати розглянули звернення батьків учнів Полтавської ЗОШ №9 щодо добудови нового приміщення школи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава