ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві пікетують обласну міліцію

Пікетники вимагають розслідування двох резонансних справ
Depo.
28 серпня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Близько 15 активістів з Миргорода сьогодні, 28 серпня, пікетували управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області. У них є дві основні вимоги до правоохоронців - провести ретельне розслідування по двох справах, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Коло".

Перша з вимог - розібратися з виконавцями та замовниками вбивства активіста з майдану, колишнього міського голову Василя Третецького, якого 16 березня минулого року смертельно поранили у Миргороді.

Друга із вимог активістів - розслідувати можливе зловживання службовим становищем та службової недбалості Сергієм Соломахою, міським головою Миргорода. Наприкінці 2014 року пан Соломаха підписав договір на розвиток інфраструктури, а саме будівництво торгового центру. Активісти вважають, що згідно закону до введення будівлі в експлуатацію кошти на розвиток, а саме один мільйон 700 тисяч гривень, мали б бути перераховані до місцевого бюджету. До цього часу кошти не перерахували.

До пікетників вийшов Руслан Бірюков, заступник начальника управління МВС України в області. Він доповів, що перша справа знаходиться на контролі міністерства. Зараз проводять усі необхідні експертизи та відпрацьовують різні версії.

Що ж до справи міського голови Миргорода, Бірюков доповів, що справа була розкрита. Матеріали забрали до прокуратури, вони лежали там, а потім повернулися. Наприкінці активісти спілкувалися з Русланом Бірюковом в його кабінеті, щодо розслідування цих справ.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава.